Przejdź do treści

MPZP - Zakończone zbierania wniosków

Miejscowy planu zagospodarowania przestrzennego "Wielgowo - Dunikowo 3"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Wielgowo - Dunikowo 3" w Szczecinie w dniach od 4 lipca 2023 r. do 27 lipca 2023 r.

Zbieranie wniosków do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Warszewo - Odolany 2"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Warszewo - Odolany 2" w Szczecinie w dniach od 27 czerwca 2023 r. do 25 lipca 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Śródmieście - Zachód, Małkowskiego, Kosmos"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Śródmieście - Zachód, Małkowskiego, Kosmos" w Szczecinie w dniach od 6 czerwca 2023 r. do 3 lipca 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Turzyn - Noakowskiego 64"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Turzyn - Noakowskiego 64" w Szczecinie w dniach od 16 maja 2023 r. do 15 czerwca 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Skolwin Port 4"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Skolwin Port 4" w Szczecinie w dniach od 11 maja 2023 r. do 2 czerwca 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Międzyodrze - Ostrów Grabowski"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Międzyodrze - Ostrów Grabowski" w Szczecinie w dniach od 4 maja 2023 r. do 26 maja 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Zdroje - Zachód 2"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Zdroje - Zachód 2" w Szczecinie w dniach od 20 kwietnia 2023 r. do 16 maja 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Kijewko - Świętochowskiego 2"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Kijewko - Świętochowskiego 2" w Szczecinie w dniach od 12 kwietnia 2023 r. do 5 maja 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Golęcino - Gocław - szpital"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Golęcino - Gocław - szpital" w Szczecinie w dniach od 6 kwietnia 2023 r. do 2 maja 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Śródmieście Północ - Bolesława Śmiałego"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Śródmieście Północ - Bolesława Śmiałego" w Szczecinie w dniach od 6 kwietnia 2023 r. do 28 kwietnia 2023 r.